Spájame najlepší obsah

Dátum: 9. novembra 2018 / autor: admin


 

V DIGI Slovakia nám dlhodobo záleží na tom, aby sme skvalitňovali naše služby, prinášali zákazníkom viac zaujímavých programov, presúvali kanály do vyššej kvality a prinášali pozitívne zmeny. S radosťou môžeme konštatovať, že sa nám to darí, aj vďaka našim verným zákazníkom, ktorí za nami stoja, a na základe spoločnej komunikácie sa ich snažíme počúvať a smerovať veci k lepšiemu.

Od roku 2014 sa nám podarilo zmigrovať  40 programov do vyššej kvality HD. Celkovo sme zákazníkom pridali až 47 nových televíznych kanálov a minulý rok sme preniesli športový balíček s jedinečným obsahom športových kanálov už do základného balíčka Štandard. V tohtoročnej vianočnej kampani sa nám tento obsah podarilo doplniť ďalšími prémiovými programami, a to kultúrnym televíznym programom Folklorika a jedným z najúspešnejších dokumentárnych programov BBC Earth HD.  Sme hrdí, že sa nám podarilo spojiť takýto multižánrový obsah a vytvoriť bohatú ponuku programov pre našich existujúcich aj nových  zákazníkov.

Vylepšujeme pre vás programový raster satelitnej TV

Všetky tieto pozitívne zmeny však musíme premietať do nášho televízneho rastra, ktorý po dlhých debatách upravujeme tak, aby všetkým dával zmysel a hlavne z dlhodobého hľadiska ostal nemenný. Nový televízny raster sme rozdelili do 9 žánrových kategórií a zoradili sme ich podľa záujmu diváka. Túto dlhodobo plánovanú zmenu bolo potrebné urobiť kvôli neustále rastúcemu počtu nových kanálov a veríme, že je to krok dopredu. Chceme vám poskytnúť čo najlepší komfort a zážitok pri sledovaní svojich obľúbených filmov, seriálov, dokumentov, či športových prenosov. Nový televízny raster bude vyzerať nasledovne:

POZÍCIEKATEGÓRIE
1 - 14ZÁKLAD SK/CZ
15 - 29SERIÁLY
30 - 49ŠPORT
50 - 65DETSKÉ
66 - 85FILMY
86 - 106DOKUMENTÁRNE
107 - 136HUDBA A ŽIVOTNÝ ŠTÝL
137 - 221OSTATNÉ
222 - 267MAĎARSKÉ

Zmeny začnú platiť so spustením nových televíznych programov Folklorika a BBC Earth už 15.11.2018 ako aj zaradením 4 nových maďarských kanálov Film4, RTL Gold, Galaxy4 a Prime.

Novy televízny raster si môžete stiahnuť TU

Neváhajte si ho vytlačiť samy alebo si príďte po jeho kópiu na niektorú z našich pobočiek.

Ďakujeme za pochopenie

 

DIGI Novinky

SÚŤAŽ O 100 TABLETOV LENOVO

Futbal na DIGI je späť – zapojte sa do súťaže a hrajte o 11 hodnotných cien

COVID-19: Naše opatrenia

SPOLU TO ZVLÁDNEME